Huawei Kimdir?

Huawei önde gelen bir bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri sağlayıcısıdır. Operasyonlarda sorumluluk bilinci, sürekli inovasyon ve açık iş birliği öncülüğünde telekom ve kurumsal ağlar, cihazlar ve bulut bilgi işlem alanlarında uçtan uca çözümlere yönelik rekabetçi bir ICT portföyü oluşturduk. ICT çözümlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, 170'den fazla ülke ve bölgede kullanılmakta, dünya nüfusunun yaklaşık üçte birine hizmet sunmaktadır. 194.000'den fazla çalışanıyla Huawei, geleceğin bilgi toplumunu olanaklı kılmayı ve İletişimde Daha İyi Bir Dünya kurmayı amaçlamaktadır.

Dünya İçin Neler Sunuyoruz?

Müşterilerimiz için değer yaratıyoruz.

Huawei, telekom operatörleriyle birlikte, dünya nüfusunun 3’te 1’inden fazlasını birbiriyle bağlamaya yardımcı olan 1,500’ün üzerinde ağ kurmuştur. Kurumsal müşterilerimizle birlikte; Güvenli Şehir, finans, ulaşım ve enerji gibi alanlarda etkin işlemleri ve çevik yeniliği yönlendiren açık bulut çözümleri ve çevik ağlar kullanmaktayız. Endüstri gelişimini destekliyoruz.

Bulut bilişimi, yazılım tanımlı ağ (SDN), ağ işlevleri sanallaştırması (NFV) ve 5G gibi gelişmekte olan alanlarda yenilik yapmak için endüstri ortaklarıyla güçlerimizi birleştirdik. Birlikte, sürdürülebilir ve işbirlikçi bir endüstri geliştirmeyi teşvik ediyoruz.

Ekonomik büyümeyi canlandırıyoruz.

Huawei, vergi gelirleri üretmekte, istihdamı artırmakta ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki BİT değer zincirinin gelişimini teşvik etmektedir. Belki daha da önemlisi, tüm sektörlerin dijital dönüşümünü yönlendiren, böylece ekonomik büyümeyi teşvik eden ve insanların yaşam kalitesini büyük ölçüde geliştiren yenilikçi BİT çözümleri sunmaktayız.

Kurumsal Detay

194.000

Çalışan

36

Orta Yenilik Merkezleri

14

Araştırma Merkezi

Sürdürülebilir kalkınmayı yönlendiriyoruz.

Sorumlu bir kurumsal şirket olarak Huawei, Everest Dağı ve Kuzey Kutup Dairesi gibi yerlerde izini bırakarak dijital uçurumla köprü kurulmasına önemli bir katkı yapmıştır.

Özverili çalışanlarımız için sağlam bir gelişme platformu sunuyoruz.

İlham veren özveri; Huawei'nin çekirdek değerlerinden biridir ve birçok yönden kendini göstermektedir. Çalışanlarımızı değerlendiriyor ve yöneticilerimizi sorumluluklarının kapsamı ve performansları doğrultusunda seçiyoruz.