Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi Kimdir?

Huawei, Orta Asya ve Avrupa arasında bir köprü olan Türkiye’nin, oldukça stratejik bir konuma sahip olan merkezimiz 27 ülke ile ortak projeler yürütmektedir.

Huawei, 2009 yılında İstanbul'da faaliyete geçen Avrupa'nın en büyük ikinci uluslararası Ar-Ge ve Yazılım Çözüm Merkezi'ne 150 milyon doların üzerinde yatırım yapılmış ve 2017 yılının şubat ay itibariyle, Huawei Türkiye AR-GE Merkezi olarak 7. yılını kutlamıştır.

Üstünlüklerimiz

Huawei Türkiye AR-GE Merkezi, yazılım mühendisliği ve sürecini geliştirmek için CMMi dönüşümüne yatırım yapmaya devam etmektedir. 2016 yılının sonunda CMMi5. Olgunluk Seviyesi sertifikasını almıştır ve Türkiye'de CMMi5 sertifikasına sahip 2. şirket olmuştur.

Araştırma Kapasitesi

5 Araştırma Laboratuvarı

50+ Araştırma Mühendisi

15+ Doktora Öğrencisi ve Adayı

Araştırma Destekleri

Ulusal Araştırma Destekleri 100% proje kabul oranına sahiptir.

Yazılım Çözümlerimiz

Huawei Türkiye AR-GE Merkezi, Türkiye, Avrupa ve diğer ülkelerdeki büyük telekom operatörleri arasında dünyada en çok bilinen ve en büyük telekom operatörleri ile çalışmıştır.

Huawei Türkiye AR-GE merkezi, yüksek teknolojili bilişim çözümleri oluşturmak için İş Destek Sistemleri, Dijital Servisler, SmartCare, Wireless ve Araştırma adı altında 5 ürün alanına sahiptir.

Çalışma Ortamı

Huawei Türkiye AR-GE Merkezi, güçlü değerlere, büyük fırsatlara, harika olanaklara ve dünya genelinde birçok ofise sahip olan ve bunların etkisinin daha ilk günden kendini göstereceği bir merkezdir.